Stínící technika

Zde naleznete nejrozšířenější způsoby interiérového stínění. Vyberte typ o který máte zájem.


Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Jsou použitelné prakticky do všech typů oken (plastová, hliníková, dřevěná).

Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

Více

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

S vertikálními žaluziemi můžete i místnost s velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či kancelář.

Montáž je možná na strop, do zdi nad okenní otvor a nebo přímo do výklenku.

Výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě, tak i materiálu a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování stylových interiérů.

Více

Plissé klasik

Plissé klasik

Plissé Klasik je novinkou v oblasti interiérového stínění. Jen spojením kvalitních materiálů jednotlivých komponentů, extrudovaných hliníkových profilů a polyesterových tkanin, vzniká designový produkt prvotřídní kvality a vysoké variability dle Vašich požadavků.

Největší výhodou tohoto typu stínění je možnost nastavit pruh plisované látky do kterékoliv části okna. K dispozici jsou látky s různými vlastnostmi a barvami či rozdílnou propustností světla.

Více

Textilní roletky Den-Noc

Textilní roletky Den-Noc

Roletky Den-Noc nabízí zastínění oken v podobě pruhů látek, které se vzájemně překrývají. Velký výběr látek, moderní styl i jednoduchá manipulace dělá z tohoto typu stínění velmi oblíbenou variantu.

Tento typ lze montovat přímo na okenní křídlo. Nebrání tak manipulaci s oknem a neubírá místo na parapetu.

Více

Střešní okna

Střešní okna

Stínění na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem. Jedná se o velice elegantní a stylové prvky interiéru. U rolet i plisé jsou k dispozici různobarevné látky s rozdílnými vlastnostmi i intenzitou stínění. Tyto typy stínění jsou na okně fixovány bočními hliníkovými vodícími lištami, aby nedocházelo k průhybům stínící látky.

Více


Máte dotaz?

+420 732 221 054

napište nám vzkaz
mapa žaluzie grygar olomouc

Českobratrská 186/38,
Olomouc 77900

IČO: 05151317

Spolupracujeme: Jack West Rolux tozan Kasko stínící technika Žaluzie Grygar na Firmy.cz