Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okně je téměř neviditelná.


Okenní sítě s lemem

Okenní sítě s lemem

Tento systém je určen pro použití s plastovými okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu okenního rámu.

Rámeček sítě je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovaným lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okru, antracitu a imitaci dřeva. Rámeček je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Rámeček je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design.

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná.

Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci kovových otočných háčků.


Dveřní síť

Dveřní sítě pantové

Ochrana proti hmyzu u dveří je řešena pomocí dveřních, otvíravých sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, se středovou lištou která má 60mm. Šířka rámu činí 41mm.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.


sítě Plisse

Sítě Plisse

Plisované sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor.

Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách.

Tento typ sítě lze vyrobit až do šířky 1500mm při jednostranném stahování a do šířky 2500mm při oboustranném stahování. Je tedy vhodný pro větší okna a dveře kde již nelze použít klasickou pantovou síť.


info

Pro kalkulaci postačí zaslat nám orientační rozměry světlosti rámu okna při otevřeném křídle (Š x V), počet kusů a my Vám obratem pošleme nezávazný rozpočet. Pokud se pro nás rozhodnete, přijedeme zaměřit přesné výrobní rozměry. Kontaktní formulář.


Máte dotaz?

+420 732 221 054

napište nám vzkaz
mapa žaluzie grygar olomouc

Českobratrská 186/38,
Olomouc 77900

IČO: 05151317

Spolupracujeme: Jack West Rolux tozan Kasko stínící technika Žaluzie Grygar na Firmy.cz