Horizontální žaluzie

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken (plastová, hliníková, dřevěná).

Žaluzie nabízíme v různém tvarovém provedení, samozřejmostí je široká nabídka barev včetně imitací dřeva.

Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

Žaluzie jsou vhodné pro okna jakéhokoliv výrobce a nijak neomezují záruku na okna. V případě, že měníte staré žaluzie za nové, není většinou potřeba vrtání dalších děr do okna.


eurožaluzie euro-style

Provedení EURO STYLE

Žaluzie EURO STYLE vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do křídla oken nebo do zasklívací lišty.

Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem.

Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm.

Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku.

Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).


euro žaluzie briliant

Provedení EURO BRILANT

Nový typ žaluzií EURO BRILANT určený pro plastová a dřevěná okna s jemným obloukovým designem horní krycí lišty bez bočních plastových krytek.

U tohoto typu je použit nový typ převodu.

Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

Horní profil, krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 16 mm a 25 mm.

Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).


barevné možnosti lamel

barevné možnosti

barevné možnosti lamel imitace dřeva

imitace dřeva

Barevné možnosti lamel

Samozřejmostí je široká barevná škála, která napomůže doladit vzhled žaluzií k vašemu interiéru či oknům. K dispozici jsou i lamely s imitací dřeva.

Vzorníky barev vozíme vždy s sebou, je tedy možné přesný odstín vybrat u vás na místě.


Barevné provedení horních lišt

antracitová

antracitová

bílá

bílá

okrová

okrová

stříbrná

stříbrná

tmavě hnědá

tmavě hnědá


Reference


info

Pro kalkulaci postačí zaslat nám orientační rozměry (šířka x délka), počet kusů a my Vám obratem pošleme nezávazný rozpočet. Pokud se pro nás rozhodnete, přijedeme zaměřit přesné výrobní rozměry. Kontaktní formulář.


Máte dotaz?

+420 732 221 054

napište nám vzkaz
mapa žaluzie grygar olomouc

Českobratrská 186/38,
Olomouc 77900

IČO: 05151317

Spolupracujeme: Jack West Rolux tozan Kasko stínící technika Žaluzie Grygar na Firmy.cz